MEBLE OGRODOWE

Lazury, farby do mebli ogrodowych

Drewniane meble są doskonałym dopełnieniem aranżacji każdego ogrodu.

 

Jednakże, w odróżnieniu od mebli używanych we wnętrzach, meble ogrodowe wystawiane są na znacznie trudniejsze warunki eksploatacji.

 

Warunkiem długowieczności i niezmiennie świeżego wyglądu jest odpowiednie zabezpieczenie drewna.

 

Z produktami marki SAICOS zapewnisz swoim meblom najlepszą ochronę.

Do czego używa się lazury do drewna?

 

Lazura jest przeznaczona do pielęgnacji i zabezpieczania drewna. Są to preparaty które pozwalają na ochronę powierzchni przed wilgocią oraz szkodnikami. Nadają one również drewnianym przedmiotom ładny kolor, naturalnie podkreślają rysunek słojów. Lazure do drewna warto stosować na elementach, które mają bezpośredni kontakt z czynnikami szkodliwymi, na przykład na meblach ogrodowych, płocie czy altance. Lazura zabezpieczy je przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych jak i przed promieniowaniem UV. W naszych zasobach znajdziesz lazury w wielu kolorach oraz komponujące się z różnymi gatunkami drewna. Dzięki lazurowaniu powierzchnie będą schludnie się prezentować a drewno zyska ochronę na długie lata i nie będzie niszczeć oraz próchnieć.

Lazura bezbarwna jest bardzo silnym produktem ochronnym na bazie żywicy alkidowej. Jest ona doskonałym produktem do zabezpieczenia konstrukcji drewnianej stojącej na zewnątrz. Lazura do drewna bezbarwna oprócz zabezpieczenia pozwoli na zachowanie swoich parametrów technicznych na długie lata jak i spowoduje, że produkty zabezpieczone przez nią będą pięknie się prezentowały.

 

Zadbaj o swoje meble ogrodowe już teraz dzięki lazurze!

 

Lazura do dewna występuje w wielu kolorach dzięki czemu możesz dobrać idealny odcień dopasowany do indywidualnych preferencji oraz wystroju wnętrza. W naszym asortymencie jest wiele produktów do pielęgnacji drewna. Warto jednak zwrócić uwagę na lazura do drewna. Kolory dostępne w naszym sklepie z pewnością przypadną Ci do gustu. Lazura ochronna jest bardzo uniwersalnym produktem, który pozwoli Ci zabezpieczyć dachy, elewacje, płot, meble ogrodowe jak i inne konstrukcje wykonane z drewna.

Farba do mebli ogrodowych ma właściwości impregnujące, czyli chroni meble przed nasiąknięciem wodą, jest odporna na promienie UV i blaknięcie, tworzy gładką powłokę ułatwiającą utrzymanie Twoich mebli w czystości. Warto pamiętać o położeniu przed farbą podkład gruntujący. Chroni on przed powstawaniem w strukturze drewna szczelin, szczególnie pod jasnymi powłokami wykończeniowymi. Farba do mebli ogrodowych może być nakładana za pomocą pędzla, wałka lub natrysku, w zależności od preferowanej metody. Trudno dostępne miejsca trzeba będzie poprawić niewielkim, okrągłym pędzlem. Odnowione meble ogrodowe za pomocą farba do drewna będą służyły nam na lata a jednocześnie pięknie udekorują Twój ogród.